Cookies management by TermsFeed Generator
Menu

VZDĚLÁVÁNÍ

Bez znalostí a správných metodických postupů nelze plně využívat potenciál metody BIM.

Připravíme pro Vás školení šité na míru. Zajistíme osvětu pro Vaše zaměstnance nebo proškolíme úzký tým o konkrétních tématech dle Vašich požadavků.
Ve spolupráci s Centrem pro podporu počítačové grafiky v ČR (CEGRA) pořádáme odborné semináře pro uživatele aplikace ARCHICAD.

Své zkušenosti sdílíme a vyměňujeme v rámci spolupráce v pracovních skupinách či prostřednictvím odborných akcí. Člen našeho týmu spolupracuje jako externí expert PS05 Vzdělávání a PR s Českou agenturou pro standardizaci (ČAS) zodpovědné za naplňování Koncepce BIM 2022.

Střední odborné školství

Působíme i v oblasti sekundárního školství (EDU BIMsite.cz). Pro Střední průmyslovou školu stavební v Hradci Králové jsme již v roce 2017 připravili střednědobou koncepci výuky s uplatněním metody BIM, první plnohodnotné výuky BIMu na střední škole stavebního zaměření v ČR (obor vzdělání kategorie M, Stavebnictví – BIM zaměření). Kromě metodické podpory výuky je součástí spolupráce zajištění a provoz online BIM nástrojů. Jedná se o IFC výukovou platformu a Společné datové prostředí pro sdílení a výměnu dat a informací.

Propojujeme praktické zkušenosti se vzděláváním. Důkazem je první BIM maturita v České republice, která proběhla již ve školním roce 2017/2018. Studium oboru Stavebnictví se zaměřením na BIM projektování ukončilo maturitní zkouškou 17 studentů.

Chcete vědět víc?

Připravíme pro Vás školení šité na míru, od základní osvěty až po konkrétní témata jednotlivých aspektů metody BIM.
Zajistíme základní školení jak BIM implementovat do Vaší firmy až po proškolení koncového uživatele vybraných BIM nástrojů.

„Vychováváme novou generaci, generaci digitálních stavařů.“

Spolupracujeme